Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
HELGE LUNDSTRÖM. "Strand och träd". Olja på duk. Signerad H Lundström.
95861. HELGE LUNDSTRÖM. "Strand och träd". Olja på duk. Signerad H Lundström.
37x52 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
37x52 cm.
Garpenhus Auktioner
14 530