HELGE LUNDSTRÖM. "Strand och träd". Olja på duk. Signerad H Lundström.

95861. HELGE LUNDSTRÖM. "Strand och träd". Olja på duk. Signerad H Lundström.

37x52 cm.

37x52 cm.

Antal besök: 11 451