Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
INGEGERD LINDER. Motiv från Brantevik?. Olja på duk. Signerad I Linder.
95858. INGEGERD LINDER. Motiv från Brantevik?. Olja på duk. Signerad I Linder.
40x32 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40x32 cm.
Garpenhus Auktioner
1 965