AGDA HOLST. Pastell.

AGDA HOLST. Pastell.
958568. AGDA HOLST. Pastell.

Landskap med betande får. . Monogramsignerad. 18x16 cm
(Möjligen motiv från Kåseberga).

Mindre ytslitage.

Agda Holst (1886–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!
958568. AGDA HOLST. Pastell.

Mindre ytslitage.

Agda Holst (1886–1976)

Antal besök: 293