VAS. stengods, Herman Kahler, 1900-tal.

95853. VAS. stengods, Herman Kahler, 1900-tal.

Höjd 43 cm. Otydlig stämpel signatur på sidan.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 803