GOTTFRID LARSSON. "Arbetaren", skulptur, patinerad gips, signerad.

95834. GOTTFRID LARSSON. "Arbetaren", skulptur, patinerad gips, signerad.

Höjd ca 40 cm.

Slitage, ifyllnader/färgresturationer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 40 cm.

Antal besök: 3 162