THEODOR LUNDBERG. EFTER. "Vågen och stranden", skulptur, gips.

95828. THEODOR LUNDBERG. EFTER. "Vågen och stranden", skulptur, gips.

Höjd 28 cm.

Slitage, repor, flisor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Slitage, repor, flisor.

Antal besök: 9 187