RUTH MILLES. EFTER. Vattenbärerska, gips, signerad och daterad Ruth Milles,1900.

95822. RUTH MILLES. EFTER. Vattenbärerska, gips, signerad och daterad Ruth Milles,1900.

Höjd 35 cm.

Slitage, skador, märken, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm.

Antal besök: 4 415