RAM/TRYCK, rokokostil, 1900-tal.

958168. RAM/TRYCK, rokokostil, 1900-tal.

Ca 66x66 cm.

Slitage, skador på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 66x66 cm.

Slitage, skador på ramen.

Antal besök: 499