FÅTÖLJ i grönt samets liknande tyg, 1970-tal.

95778. FÅTÖLJ i grönt samets liknande tyg, 1970-tal.

Rygghöjd 90 cm
Bredd 80 cm
Djup 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 90 cm
Bredd 80 cm
Djup 80 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 143