KAROTTER, SÅSSKÅL, 3 delar, pläter, nysilver, 1900-tal.

95750. KAROTTER, SÅSSKÅL, 3 delar, pläter, nysilver, 1900-tal.

1 st Karott med lock, med avtagbart handtag, pläter,
1 st Karott med lock, trä handtag, nysilver
1 st Såsskål, nysilver.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Såsskål, nysilver.

Slitage.

Antal besök: 1 132