PARTI KERAMIK/PORSLIN, 4 delar, Orientaliskt.

95732. PARTI KERAMIK/PORSLIN, 4 delar, Orientaliskt.

Högsta höjd ca 30 cm. Största diameter på fat ca 23,5 cm.

Slitage, krackelyrer, nagg. Lock till lockurna med lagningar. Fat med blåvit dekor möjligen genomgående sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 533