OKÄND KONSTNÄR. skulptur, "Framåt", brons, otydligt signerad och daterad 1911.

95715. OKÄND KONSTNÄR. skulptur, "Framåt", brons, otydligt signerad och daterad 1911.

Herman Bergman fud. höjd 37,5 cm.

Slitage, saknar del i handen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, saknar del i handen.

Antal besök: 830