Gjutnummer VIII, samt stämplad HF.
Längd på eldrör cirka 62 cm.

Rost, senare lavett, åldersrelaterat slitage.

Längd på eldrör cirka 62 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 48 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Herrljunga, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Luleå, Malmö, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Vansbro, Växjö, Örebro
48 EUR
Danmark: Köpenhamn
78 EUR
Finland: Helsingfors
78 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
103 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
111 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main
123 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
130 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
170 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
191 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
269 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
308 EUR
USA: Atlanta
628 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Norrköping, Sverige
Gomér & Andersson Norrköping
Föremålsnr
957099

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
011-361000
Adress

Importgatan 50
602 28 Norrköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 004