Gjutnummer VIII, samt stämplad HF.
Längd på eldrör cirka 62 cm.

Rost, senare lavett, åldersrelaterat slitage.

Längd på eldrör cirka 62 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Norrköping, Sverige
Gomér & Andersson Norrköping
Föremålsnr
957099

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
011-361000
Adress

Importgatan 50
602 28 Norrköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 075