SATSBORD, 3 delar, 1950/60-tal.

95688. SATSBORD, 3 delar, 1950/60-tal.

Rektangulär form. Skivor med laminat. Översta bordet med lös skiva. Största bordets mått. Längd 69, bredd 39, höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 940