MATGRUPP, 5 delar, 1950/60-tal.

95675. MATGRUPP, 5 delar, 1950/60-tal.

Valnöt. Rektangulär skiva. Längd 125 + 40, bredd 80, höjd 72 cm.
Stolar, 4 st, grön klädsel.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, 4 st, grön klädsel.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 333