HERRCYKEL, 28", 3-växlad, Crescent.

956569. HERRCYKEL, 28", 3-växlad, Crescent.

Med dynamolyse, cykelpump, sadelskydd och lås.

Lättare bruksslitage, repor ram.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 720