FÅTÖLJ, Danmark, 1960-70-tal.

FÅTÖLJ, Danmark, 1960-70-tal.
956519. FÅTÖLJ, Danmark, 1960-70-tal.

Klädsel i mörkbrunt anilinläder, sannolikt Stouby.
Höjd 75 cm, bredd 68 cm, djup 75 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 964