PIA ANDERSEN. Färglitografi, signerad 1999.

956257. PIA ANDERSEN. Färglitografi, signerad 1999.

Bildstorlek cirka 28 x 20 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek cirka 28 x 20 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 635