BORD MED LÅDOR, gråmålat, 1900-talets första hälft.

95613. BORD MED LÅDOR, gråmålat, 1900-talets första hälft.

höjd 76, bredd 80, djup 50 cm.

bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 826