VAS, glas, Alvar Aalto.

VAS, glas, Alvar Aalto.
95574. VAS, glas, Alvar Aalto.

Höjd ca 15,5 cm.

Slitage, repa, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15,5 cm.

Slitage, repa, nagg.

Antal besök: 795