FERDINAND BOBERG. Blandteknik.

955703. FERDINAND BOBERG. Blandteknik.

Båtför. Stockholmshamn. Signerad samt daterad 1925. 20x25 cm.

Mindre ytslitage.

Ferdinand Boberg (1860–1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Ferdinand Boberg (1860–1946)

Antal besök: 555