ANKARE, gjutjärn, tidigt 1900-tal.

955699. ANKARE, gjutjärn, tidigt 1900-tal.

Höjd 80 cm.

Slitage och oxideringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 80 cm.

Slitage och oxideringar.

Antal besök: 535