ANDERS ZORN. "Elin", etsning, sign.

955372. ANDERS ZORN. "Elin", etsning, sign.

19.6 x 29.7.

Gulnat papper. Mindre veck. Ej examinerad ur ram.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

19.6 x 29.7.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 1 574