BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talet.

955368. BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talet.

Intarsiadekor. Beslag i gulmetall. Stenskiva. Längd 107, bredd 54, höjd 79 cm.

Fanerbortfall samt bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 473