Prinsessa av Sverige Estelle Silvia Ewa Mary- brons förgyllt med 24k, diameter 88,7 mm, vikt 400 gram.
Kungligt bröllop 2010, diameter 89 mm, vikt 400 gram koppar förgylld med 24k guld.
Bruksslitage.
Bruksslitage.