LAMPBORD, 1 par, rokokostil, 1900-talets slut.

95525. LAMPBORD, 1 par, rokokostil, 1900-talets slut.

Skiva med dekor av blomma.
Längd 56,5, bredd, 37,5, höjd 57 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skiva med dekor av blomma.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 692