BYRÅ, 3-lådig, 1900-tal.

BYRÅ, 3-lådig, 1900-tal.
955182. BYRÅ, 3-lådig, 1900-tal.

Ommålad, längd 96 cm, djup 42 cm, höjd 70 cm.

Ommålad, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ommålad, slitage.

Antal besök: 245