STOLAR, 4 st, Karl-Erik Ekselius, JOC-Möbler Vetlanda. 1950/60-tal.

95512. STOLAR, 4 st, Karl-Erik Ekselius, JOC-Möbler Vetlanda. 1950/60-tal.

Teak, klädda i beige skinn.

Slitage, repor, fläckar, klädsel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak, klädda i beige skinn.

Antal besök: 5 655