4 stolar
Total höjd ca 92 cm
Total bredd ca 44 cm
Rygghöjd ca 51 cm
Ryggbredd ca 36 cm
Sitthöjd ca 45 cm
Sittbredd ca 40 cm
Sittdjup ca 40 cm.
Bruksslitage, repor & märken.
4 stolar
Total höjd ca 92 cm
Total bredd ca 44 cm
Rygghöjd ca 51 cm
Ryggbredd ca 36 cm
Sitthöjd ca 45 cm
Sittbredd ca 40 cm
Sittdjup ca 40 cm.
Bruksslitage, repor & märken.