ANDERS ZORN. Etsning, "Byst".

ANDERS ZORN. Etsning, "Byst".
954255. ANDERS ZORN. Etsning, "Byst".

Daterad i trycket 1916, signerad Zorn, 24,7x17,9 cm
Totalmått 46x34 cm.

Mindre ytslitage, någon fläck.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 46x34 cm.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 1 118