BYRÅ, 4-lådig, ek, barockstil, 1800-tal.

954248. BYRÅ, 4-lådig, ek, barockstil, 1800-tal.

Separat benställning.
Längd 120, bredd 60, höjd 110 cm.

Sprickor, ett kärvande lås samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Separat benställning.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 777