MINIATYRMÅLNING, 1800-talets första hälft, sign.

95410. MINIATYRMÅLNING, 1800-talets första hälft, sign.

Kvinnoporträtt. Baksida av sköldpadd. Höjd 9 cm.

Mindre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre spricka.

Antal besök: 1 002