BORD, HÖJ- OCH SÄNKBART, OMKRING 1960-TAL, TEAK.

953950. BORD, HÖJ- OCH SÄNKBART, OMKRING 1960-TAL, TEAK.

Med iläggsskiva, höjd 56 alternativt 71 cm, längd 145 cm, bredd 61 cm infällt, 113 cm utfällt.

Något bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något bruksslitage.

Antal besök: 5 097