DALAHÄST, polykromt bemålad,1900-tal.

95383. DALAHÄST, polykromt bemålad,1900-tal.

Höjd 12,5 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12,5 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 153