Auktionshuset Kolonn
Allmoge
DALAHÄST, polykromt bemålad,1900-tal.
95383. DALAHÄST, polykromt bemålad,1900-tal.
Höjd 12,5 cm.
Slitage, färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 12,5 cm.
Slitage, färgbortfall.
Auktionshuset Kolonn
1 053