RULLBANDSPELARE, Tandberg.

RULLBANDSPELARE, Tandberg.
953807. RULLBANDSPELARE, Tandberg.

Serienummer 2601408.
Längd ca. 39 cm.

Enligt uppgift fungerande. Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer 2601408.
Längd ca. 39 cm.

Antal besök: 7 763