Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
KLAS PARKNÄS. Äppelblom, olja på pannå, signerad och daterad -99.
95371. KLAS PARKNÄS. Äppelblom, olja på pannå, signerad och daterad -99.
82 x 81 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
82 x 81 cm.
Auktionshuset Kolonn
6 426