SOFFBORD, teak, 1950-tal.

SOFFBORD, teak, 1950-tal.
953703. SOFFBORD, teak, 1950-tal.

Tidsskriftshylla, undersida bär påskrift '152' i blyerts.
Längd 143 cm, bredd 62 cm, höjd 55 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 422