GUNGSTOL samt STOLAR, ett par, 1800-tal.

95268. GUNGSTOL samt STOLAR, ett par, 1800-tal.

Gungstol svart och guldmålad.
Stolar, ett par, stoppad sits.

Slitage, gungstolen med färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gungstol svart och guldmålad.

Antal besök: 616