PARTI GLAS, 32 delar, 18-1900-tal.

95202. PARTI GLAS, 32 delar, 18-1900-tal.

Rutslipad kristall, snapsglas 1800-tal, mm.

Bruksslitage, gammal lagning, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 794