Auktionsverket Engelholm
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, ull, " Gåsöga" enligt uppgift Båstad 1950-tal, 156 x 67 cm.
95147. MATTA, ull, " Gåsöga" enligt uppgift Båstad 1950-tal, 156 x 67 cm.
Längd 156, bredd 67 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 156, bredd 67 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
1 222