SKÅL och VASER 2 st.glas,Flygsfors,1900-talets mitt.

951261. SKÅL och VASER 2 st.glas,Flygsfors,1900-talets mitt.

vas höjd 11 cm, osignerad
vas höjd 18,5 cm, signerad
skål diameter 34 cm, osignerad.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

vas höjd 11 cm, osignerad
vas höjd 18,5 cm, signerad

bruksslitage.

Antal besök: 190