FICKUR, 18k guld. Totalvikt 25,3 gram.

951234. FICKUR, 18k guld. Totalvikt 25,3 gram.

Diameter 3 cm.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 3 cm.

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 471