FÅTÖLJ samt HALLBYRÅ, 1950-60-tal.

95115. FÅTÖLJ samt HALLBYRÅ, 1950-60-tal.

Fåtölj teakfärgad bok. bredd 63 cm. Hallbyrå teak, längd 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 848