KARMSTOLAR, ett par, Art Deco, 1930 tal.

95081. KARMSTOLAR, ett par, Art Deco, 1930 tal.

Grön ylleklädsel, sabelformade bakben.
Alm samt Zebrano.

Fanerskador/fläckar på tyg, ett ben med träskada längst ner på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Alm samt Zebrano.

Antal besök: 1 013