950522. PARTI ETSNINGAR, 2 st, bl a Per-Olof Nilsson.
Jan- Eric Bergström, etsning "Husgavel", signerad och numrerad 4/20, 24,5 cm x 22,5 cm.
Per-Olof Nilsson, etsning, "I handen", signerad och numrerad 84 x 150 cm.