PARTI KNIVAR och BAJONETTER, 7 delar, 1900-tal.

95032. PARTI KNIVAR och BAJONETTER, 7 delar, 1900-tal.

Längd 16-35 cm inkl baljor.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 16-35 cm inkl baljor.

Slitage och skador.

Antal besök: 992