FÄLLFÅTÖLJ, sannolikt Danmark, 1990-tal.
950274. FÄLLFÅTÖLJ, sannolikt Danmark, 1990-tal.
Fällbar.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Fällbar.
Mindre ytslitage.
1 299