KARMFÅTÖLJ, Louis XV -stil, 1900-tal.

95009. KARMFÅTÖLJ, Louis XV -stil, 1900-tal.

Skuren dekor.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor.

Slitage.

Antal besök: 855