PÅFÅGELSTOL, vitmålad rotting.

94993. PÅFÅGELSTOL, vitmålad rotting.

Höjd 155 cm. En miniatyr medföljer.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 11 089