BORD, string, 1960-talet.

BORD, string, 1960-talet.
949740. BORD, string, 1960-talet.

Höjd 52, längd 60, bredd 50 centimeter.

Bruksslitage, mindre repmärken på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 5 203